м.Чернівці,

проїзд Парковий 10в

зуп. «Школа №6» 

Блог

Інтимний філінг
Неділя, 25 листопада 2018 р.
Інтимний філінг Інтимний філінг – найбільш доступний метод, що дозволяє поповнювати об’єм м’яких тканин інтимної зони, покращувати їх стан – зволоженість, еластичність, з метою усунення її естетичних та функціональних недоліків за рахунок введення препаратів гіалуронової кислоти.
Патологія ендометрія
Четвер, 21 червня 2018 р.

Зовсім не обов`язково володіти медичними знаннями про те, що відбувається в твоєму організмі, але деякі особливості дівчаткам і жінкам все ж корисно знати. Декілька фактів про ендометрій:

  • ендометрій - це особливий шар, якій вкриває внутрішню порожнину матки...
Мікрофлора у жінки
Пʼятниця, 8 грудня 2017 р.

 Нормальна мікрофлора піхви ділиться на облігатну, факультативну і транзиторну . Облігатні мікроорганізми обов’язково входять до її складу і запобігають розвитку патогенних мікробів, що потрапили в піхву. Представники факультативних мікроорганізмів (непатогенні і умовно-патогенні) достатньо часто зустрічаються і у здорових жінок. 

Плановий візит до гінеколога
Ішемічна хвороба серця та інфаркт міокарда в молодому віці
Четвер, 23 листопада 2017 р.

Щороку від серцево-судинних захворювань (ССЗ) помирає понад 16,3 млн чоловік. 

Мікседема
Понеділок, 6 листопада 2017 р.

Мікседема - вкрай важка форма гіпотиреозу, що супроводжується своєрідним набряком шкіри і підшкірної клітковини. Мікседема розвивається в результаті недостатньої секреції гормонів щитовидної залози.

ГИПЕРАКТИВНЫЙ МОЧЕВОЙ ПУЗЫРЬ
Четвер, 2 листопада 2017 р.

Термин ГАМП трактуется как симптомокомплекс включающий в себя ургентность, учащенное мочеиспускание, императивное недержание мочи и никтурию. 

 

Вегето-судинна дистонія у дітей
Вівторок, 24 жовтня 2017 р.
  • Вегето-судинна дистонія (ВСД) - це досить великий симптомокомплекс, що характеризується великою кількістю клінічних проявів, викликаних порушеннями в роботі автономної нервової системи. 
Корисне про МЕЛАНОМУ
Пʼятниця, 13 жовтня 2017 р.

Чим можуть бути небезпечні родимки?

Можливістю переродження в одну із найбільш злоякісних пухлин – меланому.

ХЕЛІКОБАКТЕР ПІЛОРІ (Helicobacter pylori)
Четвер, 5 жовтня 2017 р.

Відкриття Helicobacter pylori увійшло в десятку провідних досягнень ХХ сторіччя в гастроентерології поряд з ендоскопією шлунково-кишкового тракту (ШКТ), комп'ютерною томографією, відкриттям НВsА, створенням вакцин проти гепатиту, трансплантацією печінки.

вгору