м.Чернівці,

проїзд Парковий 10в

зуп. «Школа №6» 

Наші послуги

Гінекологія

Гінекологія

Головним завданням гінекологічного відділення Лікувально-діагностичного центру «Панацея» являється турбота про здоров'я жінки, а отже, і здоров'я її майбутніх  дітей.

Детальніше

Урологія

Урологія

Нерідко проблеми з органами сечостатевої системи викликають не лише фізіологічний, але і психологічний дискомфорт та збентеження, саме тому, переважна більшість чоловіків терпить неприємні прояви захворювань, оскільки соромляться свого стану. Перебороти таке зневажливе ставлення до власного здоров’я Вам допоможе компетентний підхід висококваліфікованого лікаря-уролога.

Детальніше

Ультразвукова діагностика

Ультразвукова діагностика

Ультразвукова діагностика внутрішніх органів (УЗД) – це швидкий, найбільш безпечний та ефективний метод обстеження, який дає можливість без оперативного втручання визначити стан того чи іншого внутрішнього органу, наявність новоутворень або крововиливів, а також, дослідити внутрішньоутробний розвиток плоду у вагітних жінок. Лікувально-діагностичний центр «Панацея» – місце де Ви можете пройти якісне УЗД обстеження свого організму.

Детальніше

Онкологія (шкіра та м'які тканини)

Онкологія (шкіра та м'які тканини)

Своєчасна діагностика новоутворень шкіри - це єдиний спосіб попередити серйозне захворювання. Не відкладайте візит до лікаря, який призначить необхідне дослідження і лікування!

Детальніше

Терапія

Терапія

Лікар-терапевт – фахівець загального профілю, який може діагностувати та призначати лікування багатьох захворювань. А в нагальних випадках, направляє пацієнта до вузькопрофільних лікарів. Тому, якщо Вас турбують невизначені скарги, правильнішим за все рішенням буде візит терапевта.

Детальніше

Ендокринологія

Ендокринологія

Раннє виявлення цукрового діабету, гіпер- та гіпотеріозу та метаболічного синдрому, збільшує шанс підбору оптимальної терапії для того, щоб надалі Ви могли мати повноцінне життя.

Детальніше

Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика

"Панацея" гарантує якість, точність та достовірність лабораторних досліджень.

Детальніше
вгору