м.Чернівці,

проїзд Парковий 10в

зуп. «Школа №6» 

Ультразвукова діагностика

Ультразвукова діагностика внутрішніх органів (УЗД) – це швидкий, найбільш безпечний та ефективний метод обстеження, який дає можливість без оперативного втручання визначити стан того чи іншого внутрішнього органу, наявність новоутворень або крововиливів, а також, дослідити внутрішньоутробний розвиток плоду у вагітних жінок. Лікувально-діагностичний центр «Панацея» – місце де Ви можете пройти якісне УЗД обстеження свого організму.

Ультразвукова діагностика – одна з головних діагностичних процедур, що дозволяють тримати на контролі стан здоров’я, ставити точні діагнози та обирати найбільш оптимальний курс лікування конкретно для того чи іншого випадку. Безпеку даного методу обстеження пацієнтів доведено провідними фахівцями світу та підтверджено результатами рандомізованих досліджень. А сучасне вдосконалене обладнання має максимально знижений вплив на клітини плоду, що дозволяє проводити УЗД вагітності необхідну кількість разів, протягом усього терміну.

Наш лікувально-діагностичний центр пропонує пацієнтам послугу ультразвукової діагностики, яку здійснюють лише висококваліфіковані лікарі на обладнанні експерт-класу.

У нашому центрі Ви можете пройти УЗД:

Доброзичливе ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, зроблять ваші візити до нас дійсно приємними та комфортними!

Записатись на прийом до лікаря-уролога Ви можете скориставшись формою нижче або зателефонувавши.

Залиште заявку,

щоб записатися на прийом до лікаря чи обстеження!
вгору