м.Чернівці,

проїзд Парковий 10в

зуп. «Школа №6» 

Урологія

Лікар-уролог – це фахівець, що діагностує та лікує захворювання органів сечостатевої системи. Частіше за все до уролога звертаються чоловіки з метою виявлення та лікування простатиту та інфекцій, котрі передаються статевим шляхом.

Дуже часто чоловіки нехтують профілактичними відвідуваннями лікаря та звертаються лише тоді, коли вже не в змозі терпіти неприємні прояви захворювання. Хоча, щорічна превентивна консультація лікаря-уролога в такій ж мірі важлива, як і профілактичний огляд жінок у лікаря гінеколога. Профілактичний огляд дозволяє вчасно виявити проблеми органів сечостатевої системи, на початковій стадії, коли вони найбільш піддатливі лікуванню.

В яких випадках потрібна обов’язкова консультація лікаря-уролога:

Також, уролог здійснює консультування жінок, у котрих є проблеми з нирками, сечоводами та сечовим міхуром. Лікар проводить діагностику та лікує цистити, сечокам’яну хворобу, пієлонефрит та інші захворювання. Жінкам, як і чоловікам, необхідно звертатись до уролога при появі найперших ознак захворювання. Урологічні захворювання в запущеній формі значно важче і довше лікуються, та провокують вторинні запальні процеси малого тазу.

Окрім консультації та зовнішнього огляду, уролог може порекомендувати й інші методи обстеження, найчастіше це ультразвукова діагностика та збір урологічних мазків, для лабораторного дослідження. Інколи, для підтвердження остаточного аналізу потрібний аналіз крові, який можна здати у нашому лікувально-діагностичному центрі.

В чому перевага лікаря-уролога нашого центру «Панацея»?! А ось в чому:

Лікар-уролог лікувально-діагностичного центру «Панацея» завжди старається призначати максимально делікатну і водночас ефективну терапію. Для нашого лікаря важливо не «полегшити» стан пацієнта, а, якщо це все ще можливо, абсолютно позбавити його від захворювання.

Доброзичливе ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, зроблять ваші візити до нас дійсно приємними та комфортними!

Записатись на прийом до лікаря-уролога Ви можете скориставшись формою нижче або зателефонувавши.

Залиште заявку,

щоб записатися на прийом до лікаря чи обстеження!
вгору