м.Чернівці,

проїзд Парковий 10в

зуп. «Школа №6» 

Гінекологія

Головним завданням гінекологічного відділення Лікувально-діагностичного центру «Панацея» являється турбота про здоров'я жінки, а отже, і здоров'я її майбутніх  дітей. Переважна більшість жінок звертається до лікаря гінеколога лише при появі дискомфорту або  неприємних відчуттів. Проте, у найнебезпечніших захворювань можуть бути абсолютно відсутні симптоми і жінка може навіть не підозрювати, що має проблеми зі здоров'ям. Тому, найкращий спосіб зберегти жіноче здоров'я — регулярно з'являтися у лікаря гінеколога на профілактичніі огляди.

Кожна жінка, будь-якого віку, з метою збереження свого здоров'я повинна проходити регулярні профілактичні огляди у гінеколога. Адже загальне самопочуття й баланс жіночого організму напряму залежить від стану здоров'я органів малого тазу. Мазок на цитологію, який завжди береться при огляді на гінекологічному кріслі, може, навіть, врятувати жінці життя, оскільки даний аналіз показує, будь-які, онкологічні зміни, на клітинному рівні, на самих ранніх етапах. Мазок на флору покаже стан мікрофлори сечостатевої системи, виявляє запальні процеси та деякі інфекційні захворювання.  За необхідності, з метою виявлення збудника захворювання та підбору найбільш ефективного лікування, пацієнтка завжди може здати додаткові аналізи.

У ЛДЦ «Панацея» Ви завжди можете:

Також, під час консультації, за запитом, Ви зможете пройти ультразвукову діагностику органів малого тазу на сучасному експертному обладнанні, яке дозволяє діагностувати найменші новоутворення та патологічні зміни. Діагностику стану шийки матки здійснюється за допомогою кольпоскопії. Крім того, якщо необхідно, пацієнтці пропонується проведення радіохвильового лікування патології шийки матки. 

У нашому центрі консультації здійснюються лише висококваліфікованими лікарями, для яких здоров'я жінки на першому місці. Доброзичливе ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, зроблять ваші візити до нас дійсно приємними та комфортними!

Записатись на прийом до лікаря гінеколога Ви можете скориставшись формою нижче або зателефонувавши.

Залиште заявку,

щоб записатися на прийом до лікаря чи обстеження!
вгору