м.Чернівці,

проїзд Парковий 10в

зуп. «Школа №6» 

Терапія

Переважна більшість людей періодично відвідують лікаря-терапевта. Основною причиною звернень являється ГРЗ (гостре респіраторне захворювання, застуда), однак, він лікує значно більше захворювань. Лікар-терапевт – спеціаліст загального профілю, який може діагностувати та призначати лікування багатьох захворювань. А в нагальних випадках, направляє пацієнта до вузькопрофільних лікарів. Тому, якщо Вас турбують невизначені скарги, правильнішим за все рішенням буде візит терапевта.

Коли необхідна консультація лікаря-терапевта:

Також, огляд терапевта необхідний напередодні планової вакцинації та перед хірургічним втручанням. Крім того відвідують даного фахівця і вагітні жінки, у профілактичних цілях. Під час прийому, терапевт збирає загальний анамнез пацієнта, оглядає шкіру тіла, пальпує живіт (при наявності скарг), слухає серце та легені, при необхідності робить електрокардіографію.

В переважній більшості випадків терапевт лікує пацієнта самостійно, без залучення вузькопрофільних фахівців. Проте, у разі виникнення сумнівів, він неодмінно направить пацієнта на додаткове консультування у необхідного лікаря.

Доброзичливе ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, зроблять ваші візити до нас дійсно приємними та комфортними!

Записатись на прийом до лікаря-терапевта Ви можете скориставшись формою нижче або зателефонувавши.

Залиште заявку,

щоб записатися на прийом до лікаря чи обстеження!
вгору