м.Чернівці,

проїзд Парковий 10в

зуп. «Школа №6» 

Ендокринологія

Ендокринолог – фахівець, що займається діагностикою та лікуванням захворювань залоз внутрішньої секреції. Патології даних залоз спричиняють порушення гормонального балансу, що сильно впливає на роботу усього організму. Наприклад, жінкам з захворюванням щитовидної залози значно важче зачати та виносити усю вагітність. Гормональні порушення у чоловіків стають причиною безпліддя, ожиріння та порушення статевої функції.

Раннє виявлення цукрового діабету, гіпер- та гіпотеріозу та метаболічного синдрому, збільшує шанс підбору оптимальної терапії для того, щоб надалі пацієнт міг мати повноцінне життя.

Симптоми, за яких необхідна консультація лікаря ендокринолога:

Під час консультації ендокринолог здійснює зовнішній огляд та опитування пацієнта. Проаналізувавши усі скарги та об’єктивні дані огляду, складає план усіх подальших обстежень, оскільки, без аналізу крові практично неможливо поставити точний діагноз. Тому, для повної картини лікар повинен бачити рівень гормонів та дані ультразвукової діагностики ураженої ділянки.

Зробити УЗД та здати лабораторні аналізи Ви можете у нашому лікувально-діагностичному центрі. Найчастіше, даних цих обстежень вистачає для встановлення точного діагнозу, проте, інколи виникає необхідність в додаткових процедурах. Висока кваліфікація наших лікарів дозволяє їм правильно визначитись з обсягом необхідної медичної допомоги та не призначати непотрібні діагностичні втручання. У випадку, коли лікар виявляє серйозну патологію, пацієнт отримує рекомендації по проходженню додаткових важливих обстежень та пояснення того, чим вони спричинені.

Доброзичливе ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, зроблять ваші візити до нас дійсно приємними та комфортними!

Записатись на прийом до ендокринолога  Ви можете скориставшись формою нижче або зателефонувавши.

 

 

Залиште заявку,

щоб записатися на прийом до лікаря чи обстеження!
вгору