Гінекологія

Послуги гінеколога в Чернівцях

Жінка – найсправжніша жива плоть, що випромінює найніжніше світло.

Антуан де Сент Екзюпері

Покликання жінки – дарувати життя. Дівчинка народжується вже досконалою, і її задача – зберегти своє здоров’я і красу, наповнюватись енергією, яка необхідна для її сім`ї, чоловіка, дітей. Жіноче здоров‘я залежить від ставлення до себе, до своїх потреб. Багато жінок згадує про гінеколога, коли з’являються проблеми і неприємні відчуття, забуваючи при тому, що найпідступніші хвороби можуть тривалий час не давати про себе знати взагалі. Найкращий рецепт збереження здоров’я і краси – здоровий спосіб життя і регулярні профілактичні огляди у гінеколога. Від своєчасного реагування на розлади в жіночій статевій сфері залежить майбутнє жінки, її дітей, гармонія в сімейних стосунках.

Які гінекологічні послуги пропонує наш центр?

В нашому медичному центрі ви завжди зможете отримати повну і професійну інформацію про стан свого жіночого здоров’я, поради про
профілактику різноманітних хвороб, вибрати разом з лікарем найкраще для вас лікування, методи контрацепціі. Адже ми поєднали сучасне обладнання з професіоналізмом і постійним удосконаленням наших лікарів та індивідуальний підхід до кожної жінки.

Гінекологія – інтимна область медицини, яка не терпить байдужості і вимагає крім високих професійних знань та вмінь володіння психологічними аспектами спілкування. Наші спеціалісти докладають усіх можливих зусиль і супроводжують пацієнтку до повного вирішення її проблем.

В медичному центрі «Панацея» в Чернівцях ви завжди зможете:

  • здати цитологічні та мікроскопічні мазки,
  • бактеріальні посіви,
  • обстежитися на інфекції, що передаються статевим шляхом,
  • визначити рівень гормонів в крові,
  • пройти відеокольпоскопію,
  • ультразвукове обстеження на апаратах експертного рівня досвідченими фахівцями.

При необхідності пацієнтка може отримати радіохвильове лікування патологіі шийки матки, піхви та вульви на сучасному обладнанні (RadioSurg 2200 та Surgitron).

Сучасний світ, зокрема і медицина переходить на формалізацію відносин. Ми прагнемо максимально зберегти загальнолюдьські норми в тандемі лікар-пацієнт. Доброзичливе і турботливе ставлення всіх працівників центру зроблять ваші відвідування максимально комфортними і приємними.