Радіохірургічні методи лікування патології шийки матки

Для усунення патологічних процесів на шийці матки, піхві, промежині радіохвильова коагуляція сьогодні застосовується найчастіше. Цей унікальний безконтактний метод розрізання м’яких тканин заснований на властивості тканин організму випаровуватися під впливом високочастотних хвиль, які генеруються радіохвильовим ножем. Тканини не розрізаються як скальпелем, і не перепалювати як лазером, а розходяться без фізичного контакту з радіоножем. Пар низької температури, що утворюється при випаровуванні клітин, сприяє коагуляції підлягаючих кровоносних судин.

В лікувально-діагностичному центрі “Панацея” ми використовуємо радіохвильові хірургічні апарати Surgitron (компанія Ellman, США) з частотою 3,8 МГц та RadioSURG 2200 компанії Meyer-Haake Medical Innovations (Німеччина) з частотою  2,2 МГц, які дозволяють здійснювати розріз і коагуляцію м’яких тканин радіохвилею мегагерцового діапазону. Завдяки використанню хвилі високої частоти розріз здійснюється максимально дбайливо і вдається звести до мінімуму як післяопераційний дискомфорт (хворобливість, набряк), так і ризик інфікування операційної рани. Загоєння відбувається швидко, без утворення післяопераційних рубців і деформації шийки матки.

У разі правильного проведення методики радіохірургічної операції, використання якісних професійних витратних матеріалів (електродів) у всіх пацієнток зберігається репродуктивна функція, можливість завагітніти, виносити й самостійно народити дитину.

Сподобалась стаття? Поділіться нею!