Яка таємна формула молодості?

Звичайно, існують такі важливі фактори, як: фізичні вправи, генетична схильність, сон.

Але окрім цього існують продукти, які допоможуть Вам виглядати молодше.

Сьогодні ми поговоримо саме про них, щоб Ви могли залишатись здоровими, красивими та молодими та продовжимо тему #panacea_харчування.

  1. Зелений чай. Одна з багатьох важливих переваг для здоров’я зеленого чаю – це високий вміст антиоксидантів, які захищають організм від вільних радикалів. Регулярне вживання зеленого чаю допомагає у боротьбі з діабетом, інсулінорезистентністю, серцевими хворобами, а також бере участь у виробленні колагену, який є основним компонентом шкіри та кісток.
  2. Чорний шоколад, але лише той, у складі якого є невелика кількість цукру. Наукові дослідження показали, що він знижує артеріальний тиск, покращує еластичність шкіри та знижує резистентність до інсуліну.
  3. Спеції. Вони, як ніщо, додають смак Вашій їжі, містять багато рослинних сполук, а також, допомагають шкірі виглядати молодшою, збільшують вироблення колагену, підвищують пружність та еластичність шкіри – це такі спеції, як імбир, перець чілі та кориця.
  4. Кістковий бульйон містить амінокислоту – ліцин, яка знімає занепокоєння. Таким чином, прийом такого бульйону покращує сон, а на наступний день Ви відчуєте менше втоми. Крім цього, він уповільнює природний процес старіння. Це пов’язано з вмістом у ньому колагену, який ще підтримує здоров’я шкіри, суглобів і кісток.
  5. Насіння льону зменшує ризик появи раку, нормалізує стан кровяного тиску, що допоможе Вам бути здоровішими. Влітку льон захищає шкіру від сонячного опромінення та пошкоджень шкіри.
  6. Овочі. Кожен овоч унікальний, але вживання їх загалом справді може творити чудеса для Вашого організму. При їх вживанні зменшується ризик серцевих захворювань та захворювань на діабет та рак. Ми рекомендуємо добавляти овочі у всі свої щоденні прийоми їжі, для того, щоб виглядати молодшими.
  7. Гранати допомагають захищатись від сонячного опромінення та від руйнування у шкірі колагену.
  8. Оливковова олія екстра віджиму покращує кров‘яний тиск, запобігає метаболічному синдрому, раку та попереджує серцеві захворювання.
  9. Вживання жирних видів риби покращує стан шкіри. Омега-3, які містяться у ній, зупиняють запальні процеси, знімають роздратування і борються з сухістю шкіри, а також нейтралізують стрес, який шкіра відчуває від впливу сонця, вітру і низьких температур.

Сподобалась стаття? Поділіться нею!