Мій чоловік не хоче займатися сексом

– Мій чоловік не хоче займатися сексом, – скаржиться Людмила 35 років, нервово посміхаючись. – Скільки йому? – 37… До лікарів не затягнеш, каже, що здоровий.

– Лікарю, скажіть, будь ласка, – Ірина 48-и років сором’язливо ховає очі, – якщо в мене немає інтиму, це дуже погано? Чоловікові 51, а він абсолютно неспроможній, я пропоную звернутися до лікаря, але все марно. Його ця ситуація цілком задовільняє.

Що робити в таких випадках? Що є норма, а що патологія?

Темп і реалії сучасного життя диктують нам такі умови, в яких секс займає мало не останні позиції. Життєві сили витрачаються на заробляння грошей, виживання в реаліях сьогодення, досягнення кар’єрних вершин. І часто замість солодких постільних сцен чоловіки і жінки вибирають міцний сон.

Сексологи в один голос стверджують, що секс потрібен для підтримки здоров’я і життєвого тонусу, і від нього не потрібно відмовлятися!

Норма статевих актів на тиждень у кожного своя. Не рівняйтесь на інших, не факт, що те, що вони озвучують, є правдою (всі люблять трохи прикрасити, збільшити).

Як умовити чоловіка на секс?

  • Чоловіки інертні, їм потрібен час, щоби переключитись з проблем на задоволення. Не очікуйте, що ваша ініціатива викличе негайний відгук, дайте їм невеличку паузу.
  • Сексуальний ритм у відносинах задає чоловік. Можете заперечувати, але факт залишається фактом. Доказ: жінка може вступати в інтим без збудження (інше питання, яке задоволення вона отримає від цього?), а чоловік без збудження може зайнятися сексом? Жінкам треба прийняти цей факт, як даність, і спробувати налаштуватись на хвилю коханого.
  • Жінка може робити декілька справ одночасно, а чоловіку якщо дати більше двох завдань, навіть послідовно, він обов’язково щось забуде, або зробить не так. Тому думати одночасно про роботу, турботи, гроші, секс і подарунки коханій він фізіологічно не може. Жінки, визначайтесь з приоритетами і не навішуйте на нього всі свої очікування.
  • Чоловік прагне бачити свою дружину спокійною і задоволеною їх спільним життям, без претензій і дорікань, тоді і він самий розслабляється і перестає оборонятися від секс-натисків.
  • Швидкій секс – чому б ні? Посеред тижня можна таке спробувати, щоб скинути навантаження і втому, підзаряжаючись новими силами.

Сподобалась стаття? Поділіться нею!